Menu Sluiten

Code GEEL

Update 14/09

Op 12 september starten onze jeugdcompetities op.    U hebt van onze jeugdcompetitieleider en van Volley Vlaanderen de nodige informatie ontvangen om deze wedstrijden zo veilig mogelijk te laten doorgaan.

Op dit ogenblik zitten we in code GEEL voor sportcompetities :

  • Wedstrijden zijn toegelaten ;
  • Kleedkamers en douches mogen gebruikt worden ;
  • Cafetaria mag open met respect voor regels in de horeca ;
  • Publiek is toegelaten, maximum 200, met mondmasker en nodige afstand.

Indien er sportzalen zijn waar deze regels toch nog niet toegepast mogen worden,   dan vragen we de betrokken thuisclub om dit vooraf te melden aan de bezoekende club én om dit ook aan Volley Limburg mee te delen  (voorzitter@volleylimburg.be).     Wij publiceren het dan op deze plaats.

Op dit ogenblik zouden wij de informatie willen afficheren die relevant is voor de jeugdcompetitie in september    (wij zijn er ons van bewust dat deze situatie van dag tot dag kan wijzigen).

Alvast bedankt voor de medewerking en veel succes met deze opstart !